Logotyp - Bractwo Mundurowe RP small

Wstąp do Bractwa

Bractwo Mundurowe, to formuła szersza i pojemniejsza niż organizacja dla ludzi „ munduru”. Jesteś emerytem mundurowym, członkiem rodziny, wdową lub sierotą po poległym lub zmarłym żołnierzu lub funkcjonariuszu? Twoje miejsce jest wśród nas.

Nasza organizacja to miejsce szczególne. To pomost pomiędzy pokoleniami ludzi honoru, służących swojej Ojczyźnie, bez względu na czas historyczny w którym realizowali swoje aspiracje zawodowe.

Jeżeli czujesz więź z ludźmi, którzy stali na straży porządku wewnętrznego i zewnętrznego, jeżeli nie godzisz się na ich dyskryminację, podyktowaną wzorcem ideologicznym- czekamy na Ciebie.

Skontaktuj się z nami. Za sprawy organizacyjne jest odpowiedzialna Niusia (nadkom. Danuta Leszczyńska). Masz pytania zadzwoń bądź napisz do niej. Chcesz być jednym z nas – zapraszamy.

Wypełnij deklarację członkowską. Podpisz ją. Zaakceptuj proszę, Klauzulę Informacyjną dot. przetwarzania Twoich danych osobowych i prześlij na adres:70-466 Szczecin, ul. Monte Cassino 16/4. Przepraszamy za kłopot, ale chcemy dysponować Deklaracją i Kaluzulą Informacyjną z Twoimi oryginalnymi podpisami.

W przypadku żołnierzy i funkcjonariuszy- adresatów ustawy represyjnej z 2016 roku, Zarząd BM RP, podejmuje każdorazowo decyzję o zwolnieniu z opłaty członkowskiej. Opłata członkowska to jednorazowa wpłata kwoty: 100 złotych. Wniesienie opłaty, dotyczy także członków wspierających i honorowych Bractwa.

Składka dla członków Stowarzyszenia, wynosi 10 złotych miesięcznie i jest płacona za okres całego roku, do końca miesiąca kwietnia. Adresaci ustawy represyjnej, płacą składkę w wysokości 5 złotych miesięcznie.

Wpłat dokonujemy na konto: 75 1140 2004 0000 3702 8416 6863 mBank.

Zarząd Stowarzyszenia: Stowarzyszenie Bractwo Mundurowe RP.