Logotyp - Bractwo Mundurowe RP small

Wstąp do Bractwa

Bractwo Mundurowe, to formuła szersza i pojemniejsza niż organizacja dla ludzi „ munduru”. Jesteś emerytem mundurowym, członkiem rodziny, wdową lub sierotą po poległym lub zmarłym żołnierzu lub funkcjonariuszu? Twoje miejsce jest wśród nas.

Nasza organizacja to miejsce szczególne. To pomost pomiędzy pokoleniami ludzi honoru, służących swojej Ojczyźnie, bez względu na czas historyczny w którym realizowali swoje aspiracje zawodowe.

Jeżeli czujesz więź z ludźmi, którzy stali na straży porządku wewnętrznego i zewnętrznego, jeżeli nie godzisz się na ich dyskryminację, podyktowaną wzorcem ideologicznym- czekamy na Ciebie.

Skontaktuj się z nami. Za sprawy organizacyjne jest odpowiedzialna Niusia (nadkom. Danuta Leszczyńska). Masz pytania zadzwoń bądź napisz do niej. Chcesz być jednym z nas – zapraszamy.

Wypełnij deklarację członkowską. Podpisz ją. Zaakceptuj Klauzulę Informacyjną dot. Przetwarzania Twoich danych osobowych i prześlij na adres: 02-904 Warszawa ul. Bernardyńska 20/64.

W przypadku żołnierzy i funkcjonariuszy- adresatów ustaw represyjnych z 2009 i 2016 roku, Zarząd BM RP, podejmie decyzję i zwolnieniu z opłaty członkowskiej i składek.

Bractwo Mundurowe RP. Zarząd.