Na lewo

 • ad vocem…
  Wszędzie tam, gdzie następuje kolizja pomiędzy dobrami osobistymi i dobrym imieniem polskich funkcjonariuszy i żołnierzy a wypowiedziami polityków, opowiadamy się bezwzględnie po stronie tych pierwszych. Wczorajsza wypowiedź pani poseł Anny Marii Żukowskiej, https://twitter.com/TOPTVPINFO/status/1629821080381652995?fbclid=IwAR06Gi4UllfRV-9Pjwy5icsg9eUgwjhdNjyxsmE11DW29p6-_rWqyPxU70Q, była kolejnym dowodem na to, że udział w programach TVP PIS, winien być poprzedzony wnikliwą refleksją każdego z uczestników. Pani poseł, w naszej ocenie, nie… Read More »
 • Uzupełnienie składu Zespołu Prawnego BM RP.
  Miło nam poinformowwać, że z dniem dzisiejszym skład Zespołu, został poszerzony o osobę: doktora hablitowanego nauk prawnych pana Sebastiana Gajewskiego, prawnika i nauczyciela akademickiego. O ogromnym dorobku naukowym pana profesora, przeczytacie tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Sebastian_Gajewski Nowy członek zespołu prawnego Bractwa, jest zatrudniony na stanowisku profesora uczelni, w Katedrze Prawa Administracyjnego, Gospodarczego i Finansów Publicznych  Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w… Read More »
 • Informacja Przewodniczącego Zespołu Prawnego Stowarzyszenia Bractwo Mundurowe RP.
  Inauguracja pracy Zespołu Prawnego Bractwa. Słow kilka od Przewodniczącego ZP BMRP- dr hab.,prof UP Grzegorza Krawca. Zapraszamy do lektury.
 • Nowa szpalta – Na Lewo.
  To nowy projekt Bractwa. Tutaj znajdziesz i przeczytasz o pomysłach i działaniach polityków i środowisk związanych z lewicą parlamentarną. Popierasz…nie zgadzasz się… masz inny – lewicowy punkt widzenia? Jeżeli tak, to strona jest dedykowana Tobie. Jeżeli masz ciekawe pomysły i koncepcje, które wzmocnią idee przywrócenia praworządności, działań prospołecznych chroniących wykluczonych i represjonowanych, przez rządzącą „katoprawicę”, napisz do nas.… Read More »