Poszerzony skład Zespołu Prawnego Bractwa Mundurowego RP.

By | 3 marca 2023

Skład został uzupełnony o osobę pana posła partii Nowa Lewica, dr Marcina Kulaska:https://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Kulasek

Nie ukrywam, że jako organizatorowi i pomysłodawcy Zespołu zadaniowego, zależało mi na tym, aby w jego składzie znalazł się parlamentarzysta. Po pierwsze ułatwi to „transmisję” prac Zespołu do Parlamentu, po drugie nada Zespołowi, odpowiednią rangę.

Ze swojej strony bardzo dziękuję panu posłowi, za wyrażenie zgody na dodatkowe zajęcia i obowiązki.

Pozdrawiam w imieniu BM RP i Zespołu Prawnego naszej organizacji.

Prezes Zarządu: Marian Szłapa.

2 thoughts on “Poszerzony skład Zespołu Prawnego Bractwa Mundurowego RP.

 1. wiesław mądrzejowski

  Szanowny Pan Poseł Marcin Kulasek znany jest powszechnie z poparcia jakiego udzielał do tej pory represjonowanym szczególnie z terenu „swojego” macierzystego województwa warmińsko mazurskiego. Jego udział w zespole prawnym Bractwa Mundurowego z pewnością przyczyni się do poprawy skuteczności jego działań. Jako autor rozprawy doktorskiej „Możliwość zastąpienia tłuszczu mlekowego tłuszczem roślinnym w technologii pełnego mleka w proszku” będzie swoją fachową wiedzą prawną wspierał z pewnością skutecznie działania w obronie represjonowanych. Powodzenia!

  Reply
  1. prezes Post author

   Szanowny panie Wiesławie… kolego. Poseł Marcin Kulasek, jako członek Zespołu Prawnego, ma być osobą bezpośrednio „transmitującą”, prace Zespołu do Parlamentu i podnieść jego rangę.Temat pracy doktorskiej, naprawde nie ma tutaj jakiegokowliek znaczenia. Ma pan prawo do swoich poglądow, co nie tylko akceptujemy, ale preferujemy. Musimy patrzeć w przyszłość i wykorzytsywać każdą okazję do zrealziowania swoich celów. Nie eliminujmy nikogo, kto moze w wzmocnic naszą sprawę. Przy okazji pozdrawiamy pana. Redakcja BM RP.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.