Serce 2022

By | 15 listopada 2022

Czas na realizację akcji pomocowej, prowadzonej cyklicznie od 2020 roku. Tegoroczna akcja ” Serce”, będzie dedykowana represjonowanym i członkom ich rodzin, znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji ekonomicznej. Aby takie osoby zostały skutecznie ” odnalezione”, powołana została kapituła Serca. jej skład weszli:

Ewa Macek ( SEiRP), Sławomir Matusewicz ( ZEiRSG), Grazyna Stec ( BM RP). Honorowym członkiem kapituły został szef FSSM: Piotr Iwat.

O szczególach będziemy informowali na bieżąco. Jeżeli posiadacie wiedzę dotyczącą osób z naszego środowiska, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji ekonomicznej, prosimy o przesłanie informacji na adres mailowy: prezes@bractomundurowerp.pl Zostanie on przekazany do kapituły akcji.

Jeżeli chcesz wspomóc naszą akcję, wpłać grosik na rachunek pomocniczy Bractwa: dedykowany i przeznaczony na akcje charytatywne. Żadna złotówka nie zostanie zmarnowana a pomoc rzeczowa i życzenia w okresie świąt Bożego Narodzenia, dotrą do adresatów. Gwarantujemy!

Bractwo Mundurowe RP: 21 1020 4795 0000 9602 0446 6579 PKO Bank Polski S.A.

Pozdrawiamy: Redakcja BM RP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.