Czas działania- Serce 2022

By | 21 listopada 2022

W dniu wczorajszym, odbyło się spotkanie kapituły Serca [ Ewa Macek, Sławomir Matusewicz, Grażyna Stec, Danuta Leszczyńska, członek honorowy:Piotr Iwat].

Ustalono, że beneficjentami tegorocznej akcji charytatywnej będzie 80 ( osiemdziesięciu represjonowanych i członków ich rodzin). Źródłem finansowania są środki uzyskane przez Bractwo oraz ZEiR SG. Do 29 listopada, zostaną przekazane listy z nazwiskami obdarowanych.

Tak jak w poprzednich latach, akcja zostanie rozliczona w miesiącu styczniu 2023 roku. Chciałoby się więcej, ale cóż, w porównaniu z poprzednim rokiem notujemy progres. W tamtym roku, udało się pozyskać 50 pakietów pomocowych.

Nie zapominamy o ludziach – symbolach naszej sprawy. W dniu jutrzejszym. Prezes Bractwa – Mario, jedzie z odwiedzinami i prezentem do naszej Ziutki, która otrzyma komputer ( laptop) z wykupionym rocznym abonamentem na tv i filmy. Komputer został wyposażony w bogaty zestaw, płatnych ( posiadających wykupioną licencję) aplikacji i oprogramowania.

Tyle. Pozdrawiamy Was serdecznie.” Mundurowym hejterom” i nienawistnikom wszelkiego sortu 🙂 życzymy opamiętania i zapraszamy do działania.

Redakcja BM RP.

One thought on “Czas działania- Serce 2022

  1. Czesława+Konieczna

    Wsparła i będę Was wspierać. Boli, że jest nas tak mało o dobrych sercach. ❤️❤️. Oby los represjonowanych szybko wrócił do normy. Całuski dla Ziuty i pozdrawiam. 🍀🍀

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.