Spokojnych i rodzinnych Świąt.

By | 13 kwietnia 2022

Dla moich Sióstr i Braci w Bractwie, dla wszystkich represjonowanych, dla ich rodzin, przyjaciół i znajomych. Dla tych, którzy zakończyli zwycięsko bój o godność i prawdę, dla tych, którzy go toczą i dla tych,, których wołanie o sprawiedliwość, nie zostało usłyszane.

Życzę Wam nadziei i siły. Ale także determinacji , aby doprowadzić nikczemników tam gdzie ich miejsce. Bez względu na Waszą wrażliwość religijną i na to w jakich bogów wierzycie, chcę wykorzystać tę okazję, aby życzyć Wam wszystkiego dobrego. Dla członków rodzin tych wszystkich, którzy nie doczekali lepszych czasów a koło historii, zmieliło ich marzenia, pragnę złożyć życzenia świąteczne i nisko się pokłonić. Nie zapomnijcie nigdy o krzywdzie Waszej i Waszych najbliższych, ale przede wszystkim o tych, którzy to uczynili.

Chcę także wykorzystać tę okazję, aby zwrócić się do inspiratorów i twórców ” haniebnego prawa”, To oczywiste, że nie życzę wam niczego dobrego. Mam nadzieję, że spełni się moje życzenie, abyście wy i wasze rodziny, przeżywali koszmar, który stał się tragiczną rzeczywistością i losem, dziesiątków tysięcy żołnierzy, funkcjonariuszy i członków ich rodzin.

W imieniu Zarządu Bractwa Mundurowego RP- Mario.

Publikuje: Redakcja BM RP. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *