Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Bractwa.

By | 4 lutego 2024

Informuję, że w dniu 12 kwietnia 2024 roku o godzinie 16.00, w sali konferencyjnej Hotelu Centrum w Kołobrzegu, odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo -Wyborcze Stowarzyszenia Bractwo Mundurowe RP.

Odpowiedzialnymi za przygotowanie i przeprowadzenie Walnego Zebrania Członków są: Prezes BM RP-Marian Szłapa, Wiceprezes BM RP-Danuta Leszczyńska, oraz Członek Zarządu- Zbigniew Hadaś.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia: Stowarzyszenie Bractwo Mundurowe RP- Prezes Zarządu- Marian Szłapa.

2 thoughts on “Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Bractwa.

 1. Wieslaw

  Wszystkim odpowiada,że nic w zer się nie zmieniło? Władze zer te same,apelecje, kasacje mzer bez żadnych ograniczeń. Dalej opinia ipn o służbie jest jak wyrok ,gdzie ipn może jak kat faszystowski jedynie obniżyć emeryturę a nawet postępowania w trybie administracyjnym nie może przeprowadzić? Nowa władza a kontynułuje zasadę pisprawia? Czy represjonowani ustawą tzw.dezubekizacyjną są obywatelami drugiej kategorii? W zus obywatel który wygra sprawę ma przyznane odsetki z urzędu a kto wygra z zerem ma figę. Dlaczego? Sądy niestety uznają, że obywatel jest w gorszej sytuacji niż podmioty państwowe a to już jest przejaw łamania demokracji i równości wobec prawa.

  Reply
  1. prezes Post author

   Czy z jakieklwiek fragmentu tego, bądź innych tekstów to wynika? Pozdrawiamy. BM RP.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.