Wybory 2023- Rekomedacja Bractwa Mundurowego RP: Gabriela Barska.

By | 19 września 2023

 Gabriela BARSKA – kandydatka do Sejmu z listy Nowej Lewicy – miejsce 9 okręg nr 32 [miasta – Dąbrowa Górnicza, Jaworzno,in Sosnowiec,powiaty – będziński, zawierciański].

https://pl.wikipedia.org/wiki/Okr%C4%99g_wyborczy_nr_32_do_Sejmu_Rzeczypospolitej_Polskiej

Jest członkiem Zarządu koła  SEiRP nr 31 w Siemianowicach Śląskich, wyróżnionego Honorowym Krzyżem Bractwa Mundurowego RP.

A tak kandydatka napisała o sobie:

Kandyduję do Sejmu, ponieważ chcę swoją energią, aktywnością i fachową wiedzą przyczynić się do tego, aby Polacy nie byli skazani na podziały dwóch obozów politycznych. Jestem przekonana, że można odwrócić pojęcie polityki tak aby kojarzyła się z pracą dla ludzi a nie z wykorzystywaniem funkcji do własnych interesów.
Służba w parlamencie powinna opierać się m.in. na wartościach pracy i współpracy, oraz szacunku dla indywidualnych poglądów. Wykorzystując swoje doświadczenie, chcę pracować na rzecz społeczeństwa, walczyć o prawa kobiet i dobro dzieci.
Prywatnie jestem żoną i mamą, codziennie pokonuję wyzwania związane z wychowaniem, łącząc to z życiem zawodowym i społecznym. Moją pasją jest bezpieczeństwo i edukacja. Zawsze ceniłam sobie kontakt z drugim człowiekiem, lubię słuchać i poznawać ludzi i ich problemy. Wychowywałam się w Będzinie gdzie ukończyłam Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Od 2006 roku mieszkam w Łazach, tu założyłam rodzinę i mieszkam do dziś.

Z wykształcenia jestem mgr inż. materiałoznawcą, ukończyłam Politechnikę Śląską oraz Akademię WSB kierunek bezpieczeństwo narodowe, specjalizacją zarządzanie w sytuacjach kryzysowych również Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Obecnie pracuję jako nauczyciel akademicki.

W Policji pracowałam od 2000 roku, od 2016 byłam Naczelnikiem Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Proszę, aby włączyli się Państwo do wspólnego działania dla dobra naszego kraju. Aby w dniu wyborów dokonali Państwo właściwego i odpowiedzialnego wyboru, bo to właśnie od Was zależy, jaka będzie Polska po 15 października.

Rekomendujemy i pozdrawiamy. Redakcja BM RP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.