No i ” po Kołobrzegu”

By | 13 września 2022

Na podsumowanie tego wydarzenia, przyjdzie jeszcze czas. Ale już dzisiaj w imieniu organizatorów, pragnę podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie konferencji. Dziękuję za dziesiątki telefonów po jej zakończeniu. Były to niezwykle miłe i ciepłe rozmowy. Wspólnie z naszymi braćmi pogranicznikami, przeprowadziliśmy udaną kweste w ramach akcji ” Serce 2022″. Zebraliśmy łącznie 3700 złotych. Pieniądze są już na koncie dedykowanym do zbiórki na rzecz ” mundurowych”. Wartością dodaną do konferencji, są rozmowy i konsultacje z tymi, którzy być może za rok, będą decydowali o tym jakie prawo będzie stanowione i jak wpłynie na życie i przyszłość naszego środowiska. Bardzo mocno, akcentowaliśmy potrzebę zweryfikowania stanowiska polityków z 2009 roku. Nie można opowiadać się po stronie praworządności, podtrzymując jednocześnie pogląd, że ustawa represyjna z 2009 roku, była aktem sprawiedliwości społecznej a nie zemstą polityczną, opartą o odpowiedzialność zbiorową.

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim. Gratuluję wyróżnionym Krzyżami Bractwa. Jesteście teraz częścią naszej organizacji. Szczgólne słowa uznania, należą się Zbyszkowi Hadasiowi. Kłaniam mu się serdecznie za ciężką pracę, którą włożył w przygotowanie i logistykę przedsięwzięcia. No i oczywiście, za piękne prowadzenie konferencji.

Pozdrawiam. W imieniu organizatorów: Prezes BM RP: Mario.

2 thoughts on “No i ” po Kołobrzegu”

 1. Czesława+Konieczna

  Warto było przyjechać do Kołobrzegu na to spotkanie BM. Zawsze będę z Wami walcząc nadal o sprawiedliwość, godność, którą odbiera się mundurowym. Nie pozwolimy. Jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że mogłam tam być. Pozdrawiam serdecznie.

  Reply
  1. prezes Post author

   Warto działać dla i … z takimi osobami jak Ty. Pozdrawiamy.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.