Odwołanie od Decyzji Dyrektora ZER MSWiA / Przyznanie odsetek i odszkodowania- wzór opracowany przez Członka Zespołu Prawnego BM RP : mł. insp. w st. spocz. Ireneusza Wojewodę.

By | 1 marca 2023

Przekazany do wykorzystania wzór wniosku, jest przeznaczony dla represjonowanych funkcjonariuszy i żołnierzy, oraz członków ich rodzin. Wyrażamy zgodę na przesyłanie i udostępnianie. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie ( wykorzystywanie w całości lub części), przez kancelarie prawne i inne podmioty komercyjne.

W dniu jutrzejszym opublikujemy: pismo procesowe odwołującego sie/ Pismo przygotowawcze do rozprawy( autorstwa jak wyżej). Będziecie Państwo dysponowali niezbednym kompletem dokumentów.

Redakcja BM RP.

4 thoughts on “Odwołanie od Decyzji Dyrektora ZER MSWiA / Przyznanie odsetek i odszkodowania- wzór opracowany przez Członka Zespołu Prawnego BM RP : mł. insp. w st. spocz. Ireneusza Wojewodę.

 1. Zibi Radom

  Super. Bardzo dobry pomysł. Dzięki otrzymanym wzorom od Bractwa Mundurowego będę je wykorzystywał w swojej sprawie. Bardzo dobry i wyczerpujący dokument. Polecam. Zbigniew S. Radom

  Reply
 2. S...y Dziad

  Bomba, tylko czy jest wersja edytowalna „Word.doc” by spersonalizować i wykorzystać? – przepisywanie 24 stron to trochę żmudne przedsięwzięcie na nasze sterane życiem oczy.

  Reply
  1. prezes Post author

   zgodnie z informacja na stronie: prosze napisać o jaki dokument chodzi na adres: irek@bractwomundurowerp.pl Prześlemy dokument w formacie doc.
   Niestety zabezpieczenia strony i domowej i facebookowej, nie pozwalają na linkowanie dokumentów w formie edytowalnej. Zbyt dużo ataków na strony.
   Pozdrawiam. Mario.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.