Pamięć.Prawda.Przyszłość. Kołobrzeg 2022.

By | 5 września 2022

Nie dla oratorskich popisów, ale po to aby pokazać jedność, determinację i gniew. Przede wszystkim zaś, budowanie solidnego zaplecza i stworzenie nowych projektów. Po to właśnie, już za kilka dni spotkamy się w Kołobrzegu.

Ten głos pokolenia ” wyrzuconych” ze wspólnoty, pogardzanych i niechcianych”, musi wybrzmieć i dotrzeć do naszych wrogów, ale także ofiar bezprawia legislacyjnego. Nigdy nie będziecie sami! Nigdy nie zapomnimy!

Wspólnie z naszymi przyjaciółmi- pogranicznikami, przeprowadzimy kweste na rzecz ” mundurowych i członków ich rodzin”. Po to, aby w grudniowy wieczór na zmęczonych twarzach pojawił sie mały uśmiech. W tym roku, ” stolik Serca”, będzie obsługiwany przez Piotrka Kwapisza. Co na stoliku? To co zebraliśmy od serca dla serc. Dziesiątki gażetów ” sejmowych”, które otrzyma każdy kto wrzuci grosika do puszki. Bestsellerem będzie historyczny już rollup, który towarzyszył Tomkowi Faliszewskiemu i Mario, na Międzynarodowych Targach Ksiązki w Krakowie w 2019 roku.To było pierwsze wydarzenie po wprowadzeniu haniebnego prawa, na które zostali zaproszeni ” represjonowani twórcy”. Tam też rodziły sie pomysły i przyjaźń. Pamiętacie jeszcze relację na żywo? Jagę, Sylwię, Adasia Rapickiego, stojących dzielnie 🙂 na naszym stanowisku. Rollup został opatrzony napisem, wykonanym przez Maria. To piękna pamiątka, a także dowód tego trudnego czasu. Ciekawą propozycją i piękną pamiątką, będą kubki, oczywiście w wersji limitowanej. Tutaj trzeba się będzie pośpieszyć. Dla darczyńców, tylko dziesięć zestawów. Na stoliku Serca, nie może zabraknąć głosu pokolenia, dodruku książki ” Na Stos”,oczywiście z dedykacją i podpisem autora.

Zaproście przyjaciół i znajomych. W tym dniu musimy być razem.

Zapraszamy do Kołobrzegu.

Zapraszamy do uczestnictwa on line.

W imieniu organizatorów: Redakcja BM RP.

2 thoughts on “Pamięć.Prawda.Przyszłość. Kołobrzeg 2022.

    1. prezes

      Dziękuję. To zasługa wszystkich zaangażowanych. Organizatorów, uczestników na sali i on line…

      Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.