Czas rozstrzygnięć- 15 października 2023r.

By | 18 sierpnia 2023

15 października 2023 roku, rozstrzygną się losy Polski. Polityczna zmiana i rozliczenie, za niszczenie prawa, pogardę dla słabszych, złodziejstwo i podzielenie społeczeństwa na wrogie obozy, albo kontynuacja, czyli stopniowe pogrążanie w brunatnym niebycie i międzynarodowej izolacji.

Nie ziściło się marzenie większości z nas o wspólnej liście wyborczej.

Naszym obowiązkiem jest wsparcie polityków obozu demokratycznego. Od poniedziałku tj. od 21 sierpnia, na naszych witrynach, będziemy publikowali rekomendacje i informacje na temat kandydatów, którzy  w jakiejkolwiek formie wspierali naszą sprawę. Projekt ma przekaz ponadpartyjny. Publikowane będą notatki odnoście osób z różnych formacji demokratycznych.

W drugiej połowie września 2023 roku, rozpoczniemy reklamę płatną, na którą zgromadziliśmy  środki pieniężne. Uważamy, że w tym czasie decydującym dla Polski, wszelkie spory i różnice poglądów wewnątrz środowisk mundurowych, schodzą na plan dalszy i nie mają jakiegokolwiek znaczenia.

Jeżeli uznajecie, że kandydat do Sejmu czy Senatu RP, powinien być w taki właśnie  sposób rekomendowany, piszcie do nas.

Działanie jest koordynowane przez Prezesa BM RP. Kontakt mailowy: prezes@bractwomundurowerp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.