Wybory 2023- rekomendacja Bractwa.

By | 5 września 2023

Dzisiaj przeniesiemy się do okręgu nr 36 w Kaliszu. https://pl.wikipedia.org/wiki/Okr%C4%99g_wyborczy_nr_36_do_Sejmu_Rzeczypospolitej_Polskiej

Mamy przyjemność, rekomendować Kawalera Honorowego Krzyża Bractwa Mundurowego RP- Wiesława Szczepańskiego, posła na Sejm II, III, V,VI i IX kadencji. https://pl.wikipedia.org/wiki/Wies%C5%82aw_Szczepa%C5%84ski.

Krótka notatka, którą Wiesław przesłal do naszej redakcji: byłem radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego (przed wyborem na posła, jego przewodniczącym). W latach 2004-2005 wiceministrem infrastruktury, doradcą zarządu Poczty Polskiej SA. W aktualnej kadencji Sejmu RP- jestem przewodniczącym Sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, oraz członkiem komisji obrony narodowej i infrastruktury.

Kandydat na posła, Wiesław Szczepański, był wielokrotnie obecny na wydarzeniach, organizowanych przez aktywistów naszego środowiska. Zajmował jednoznaczne stanowisko w kwestii ustaw represyjnych, tej ostatniej z 2016, ale także tej z 2009 roku. Wiele razy, udzielał pomocy i wsparcie naszemu środowisku.

Jeżeli będziecie oddawali swój głos w okręgu nr 36 w Kaliszu, rozważcie osobę pana posła Wiesława Szczepańskiego, starującego z listy Komitetu Wyborczego Nowej Lewicy. https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/komitet/29617 Z całą pewnością w przyszłym Sejmie, będzie orędownikiem spraw środowiska emerytów i czynnych mundurowych.

Pozdrawiamy. Redakcja BM RP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.